27.11.2020
VÁNOČNÍ STROMKY

Pokud máte zájem o zakoupení vánočního stromečku (smrčku) z obecních lesů, můžete si jej objednat na radnici ve Stráži osobně nebo telefonicky na č. 374 780 991 nejpozději do 15. prosince.

Termín prodeje stromků bude prostřednictvím obecního rozhlasu včas oznámen.

stromek

Doporučení ČLnK pro pacienty - zajištění léků během karantény

Dětský tábor Bonětice

Adresa:

LDT Bonětice

Bonětický rybník

348 02 Bor

kontakt

více info na: LDT Bonětice

Tábor se nachází u obce Bonětice  nedaleko města Bor u Tachova. První, co Vás při první návštěvě tábora napadne je, že jeho poloha je pro letní prázdniny přímo ideální. Rozlehlý táborový komplex zahrnuje 4 až 6 lůžkové chatky, velkou jídelnu, závodní kuchyni, 3 hřiště, nová sociální zařízení, stáje, klubovnu s krbem, velké táborové ohniště. Z jedné strany tábor obklopuje les, který je součástí Přírodního parku Valcha a z druhé strany Bonětický rybník. Tyto jedinečné přírodní podmínky jsou spolu se skvělým zázemím tábora zárukou velkých táborových dobrodružství za jakéhokoliv počasí.