24.05.2018

Rozhlasové hlášení 16. - 17.2.2017

Hasičský kroužek
SDH Stráž srdečně zve všechny holky a kluky od 6 let na HASIČSKÝ KROUŽEK. na kterém bude mnoho her, soutěží, výletů a spousta další zábavy i poučení nejen z oblasti hasičiny. Schůzky budou vždy v pátek od 16.15 hod. v Hasičské zbrojnici ve Stráži. První schůzka pro zájemnce o kroužek i jejich rodiče, na které se dovíte další podrobnosti, se bude konat v pátek 17.února.

Valné zasedání
Vlastenecko-dobročinná obec Baráčníků ve Stráži všechny srdečně zve na VALNÉ ZASEDÁNÍ, které se koná 18. února od 14 hod. v jídelně Základní školy ve Stráži. Naše "tetičky" a "sousedé" přichystali pohoštění a zábavu nejen pro své "baráčníky", ale i pro všechny ostatní zájemce.

Masopust Bernartice
Kulturní spolek Bernarticka vás zve v sobotu 18. února na Bernartický masopus s masopustní zábavou. Průvod masek ze Strachovic do Bernartic vychází  ve 13.00 hod. a od 20.00 hod., v Bernartickém sále k tanci a poslechu zahraje B+B Live. Vstupné je pro masky 50,- Kč a ostatní 100,- Kč.
Dále Kulturní spolek Bernartica zve všechny děti na DĚTSKÉ MAŠKARNÍ, které se koná v neděli 19. února od 13.00 hod. v Bernartickém sále. O hudbu a zábavu se postará Strejda Kája a vstupné je zdarma.