Rozhlasové hlášení 25. - 27. 10. 2017

Mobilní sběr
Městys Stráž zabezpečuje ve spolupráci s firmou Ekodepon Mobilní sběr objemného odpadu, nebezhpečných složek komunálního odpadu a zařízení zpětného odběru, který proběhne v sobotu 28. října. Doba a stanoviště přistavení mobilní sběrny jsou zveřejněny v Informacích městyse Stráž, na webových stránkách obce. Bližší informace budou podány v kanceláři městyse nebo na telefonním čísle 374 780 991.

Muzikály
Obec Staré Sedlo pořádá v sobotu 28. října zájezd do divadla Hybernia v Praze na MUZIKÁL IAGO. Cena vstupenky včetně dopravy je 650,- Kč. Zájemci se mohou přihlásit na obecním úřadě ve Starém Sedle, na te.č. 602 681 553.
Dále obec Staré Sedlo pořádá v sobotu 25. listopadu zájezd do divadla Radka Brzobohatého v Praze na divadelní hru Tančírna. Cena vstupenky včetně dopravy je 550,- Kč. Přihlásit se můžete také na obecním úřadě ve Starém Sedle nebo na tel. 602 681 553.