Rozhlasové hlášení 30.11 - 1. 12. 2017

Rozsvěcení vánočního stromku
Základní škola Stráž ve spulupráci s Vlasteneckou obcí baráčnickou Vás všechny srdečně zvou na ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU, které se bude konat v pátek 1. prosince. Od 16.00 hod. bude probíhat malá kavárnička v budově školy a samotné rozvěcení stromečku bude v 17.00 hod.

Adventní dílnička
Základní škola Stráž zve všechny děti, rodiče i ostatní zájemnce 8. prosince, od 16.30hod. na Adventní dílničku, která bude zaměřena na výrobu patchworkových vánočních koulí a dalších vánočních dekorací. Poplatek činí 50,00 Kč na osobu a každý si odnese jeden výrobek. Přihlásit se můžete do 4. prosince osobně nebo telefonicky na čísle 374 780 954.

Výstava Betlémů
Baráčníci Vás všechny srdečně zvou na výstavu BETLÉMŮ, které jsou k nahlédnutí kdykoliv v kapli Marie Lurdské u Jednoty ve Stráži.