Rozhlasové hlášení - 13. - 15.6. 2018 - Setkání důchodců, Dětský den Strachovice, LMK Drápalík, Jízda Saši Kolowrata, Prodej ovoce a zeleniny

Setkání důchodců
Městys Stráž zve všechny naše dříve narozené na setkání důchodců, které se koná v pátek 15. června od 15.00 hod. v RS Sycherák. Doba přistavení autobusu v jednotlivých obcí je uvedena na vývěskách a v Informacích městyse Stráž.

Dětský den Strachovice
Strachovičtí ve spolupráci s KS Bernarticka zvou rodiče a děti na Dětský den, který se koná v sobotu 16. června od 14.00 hod. na hřišti ve Strachovicích. Děti se mohou těšit na různé soutěže, odměny a na občerstvení, které je zajištěno po celou dobu akce.

LMK Drápalík
LMK Drápalík pořádá v sobotu 16. června letecko modelářský den na letišti v Novém Dvoře u Boru. Trénink se koná od 10.00 hod a hlavní program začne ve 13.00 hod. K vidění budou modely letadel, aut, rekonstrukce bitvy z druhé světové války s pyrotechnikou. Atrakce a limo pro děti je zdarma a vstupné dobrovolné.

Jízda Saši Kolowrata
Auto moto veteran club Český les pořádá v sobotu 16. června XVIII. mezinárodní jízdu Saši Kolowrata. Předpokládaný průjezd městysem Stráž z Třemešné do Boru je mezi 13. - 14.hod.

Prodej ovoce a zeleniny
Ovocnářská farma z Turnova oznamuje, že v sobotu 16. června od 16.00 hod. bude na parkovišti u Jednoty ve Stráži prodávat jahody, meruňky, jablka , nové  brambory, cibuli, nakládačky,  mošty a med.