16.01.2021
COVID 19

Vážení jubilanti,

vzhledem k současné situaci s onemocněním COVID -19 Vám bohužel musím oznámit, že až do odvolání je zrušena možnost osobní gratulace zástupců městyse Stráž k Vašim dosaženým jubileím 65 a více let. Je nám to velice líto, ale ochrana Vašeho zdraví je pro nás priorita.

Karel Fišpera
starosta

POZVÁNKY

Rozhlasové hlášení 30.11.-4.12. - Objednávky vánočních smrčků, Mikulášská cesta, Vánoční jarmark

Objednávky vánočních smrčků
Pokud máte zájem o zakoupení vánočního smrčku z obecních lesů, můžete si jej objednat na radnici ve Stráži osobně nebo telefonicky na tel. č. 374 780 991 nejpozději do 15. prosince. Termín prodeje stromků bude prostřednictvím obecního rozhlasu včas oznámen.

Mikulášská cesta
Spolek Stonožky Vás všechny srdečně zve na bezkontakní Mikulášskou cestu. Při procházce okolo školky, kapličky, školy a budovy úřadu se dozvíte, proč dostáváte balíčky od Mikuláše 5. prosince, čeho se čerti bojí, jak vypadá čert a jak peklo. Naučíte se 4 basničky a v cíli na všechny bude čekat odměna.Odměny budou vydávány 5. a 6. prosince vždy od 13:00 do 17:00 hodin. Na všechny hodné i zlobivé děti se těší Stonožky.

Vánoční jarmark
Oznamujeme konání VÁNOČNÍHO JARMARKU ve dnech 6., 12. a 19. prosince vždy od 15 do 17 hod. Můžete si zde nakoupit vánoční cukroví, štrůdl, dekorace, svíčky, vína a jiné drobné dárky, které potěší i zahřejí.