17.10.2021

Rozhlasové hlášení 22.-25. září - Svatováclavský jarmark, Václavská zábava, Zabijačkové hody, Jízda sv. Kryštofa

23. jednání ZM Stráž
Starosta městyse Stráž Vás všechny zve na 23. jednání ZM Stráž, které se koná dnes 22. září od 17.00 hod. v kanceláři starosty. Program jednání je zveřejněn na úřední desce městyse.

Svatováclavský jarmark
Městys Stráž Vás všechny srdečně zve, v rámci Svatováclavské poutě na jarmark, který se bude konat v sobotu 25. září od 15.00 hod. u kostela sv. Václava Ve Stráži. Můžete si zde  zakoupit nejen pouťové koláče, klobásy, pivo, sladké či slané dobroty, ale i ručně vyráběné dárkové předměty .  V rámci doprovodné akce, se bude konat výstava obrazů s hudbou.

Václavská zábava
Klub Pekárna Vás zve na VÁCLAVSKOU ZÁBAVU, která se bude konat , v sobotu 25. září od 20 hod. v sále klubu Pekárny. Vstupné je 100,00 Kč a vstupenky si můžete předem zajistit po telefonické dohodě na č. 776 243 694.

Zabijačkové hody
Provozovatelé kempu Sycherák Vás všechny srdečně zvou na ZABIJAČKOVÉ HODY na SYCHERÁKU, které se konají v sobotu 25. září od 11.00 hod. v restauraci DŘEVÁK. K dostání bude zabijačková polévka a guláš, tlačenka, jitrnice, ovar a jelita.

Jízda sv. Kryštofa
Automotoveteran club Český les Vás zve v sobotu 25. září na JÍZDU SV. KRYŠTOFA, Historické automobily budou startovat v 11.30 v Rozvadově z parkoviště prodejny Stavebnin Horáček a Stráží  budou projíždět kolem 13.00 hod.

STRÁŽ A PŘILEHLÉ OBCE
PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE