17.10.2021

Rozhlasová hlášení

Rozhlasové hlášení 22.-25. září - Svatováclavský jarmark, Václavská zábava, Zabijačkové hody, Jízda sv. Kryštofa

23. jednání ZM Stráž
Starosta městyse Stráž Vás všechny zve na 23. jednání ZM Stráž, které se koná dnes 22. září od 17.00 hod. v kanceláři starosty. Program jednání je zveřejněn na úřední desce městyse.

Svatováclavský jarmark
Městys Stráž Vás všechny srdečně zve, v rámci Svatováclavské poutě na jarmark, který se bude konat v sobotu 25. září od 15.00 hod. u kostela sv. Václava Ve Stráži. Můžete si zde  zakoupit nejen pouťové koláče, klobásy, pivo, sladké či slané dobroty, ale i ručně vyráběné dárkové předměty .  V rámci doprovodné akce, se bude konat výstava obrazů s hudbou.

Václavská zábava
Klub Pekárna Vás zve na VÁCLAVSKOU ZÁBAVU, která se bude konat , v sobotu 25. září od 20 hod. v sále klubu Pekárny. Vstupné je 100,00 Kč a vstupenky si můžete předem zajistit po telefonické dohodě na č. 776 243 694.  

Zabijačkové hody
Provozovatelé kempu Sycherák Vás všechny srdečně zvou na ZABIJAČKOVÉ HODY na SYCHERÁKU, které se konají v sobotu 25. září od 11.00 hod. v restauraci DŘEVÁK. K dostání bude zabijačková polévka a guláš, tlačenka, jitrnice, ovar a jelita.

Jízda sv. Kryštofa
Automotoveteran club Český les Vás zve v sobotu 25. září na JÍZDU SV. KRYŠTOFA, Historické automobily budou startovat v 11.30 v Rozvadově z parkoviště prodejny Stavebnin Horáček a Stráží  budou projíždět kolem 13.00 hod. 

Rozhlasové hlášení 17.9.2021 - ZMĚNA termínu konání koncertu Jaroslava SVĚCENÉHO

Farma u Františky oznamuje, že z technických důvodů bude koncert Jaroslava Svěceného a Lucie Tóth, který se měl uskutečnit  v neděli 19. září přesouvá na 14. listopadu od 15:00 hod. Zakoupené vstupenky zůstávají platné na nové datum konání koncertu.
Případné dotazy budou zodpovězeny na tel. čísle 702 919 483 nebo ve farmářské kavárně ve Stráži.
Farma u Františky se omlouvá za vzniklé komplikace.

Rozhlasové hlášení 16.8. - 22. jednání ZM Stráž, Hledá se pštros

22. jednání ZM Stráž
Starosta městyse Stráž Vás všechny zve na 22. jednání ZM Stráž, které se koná dnes 16. srpna od 17.00 hod. v kanceláři starosty. Program jednání je zveřejněn na úřední desce městyse.

Mobilní očkování
Oznamujeme všem občanům, kteří mají zájem o očkování bez registrace, že očkování bude probíhat ve středu 18. srpna v přízemí budovy městyse Stráž ve 14. hod. Mobilní očkovavací tým bude na místě cca 30 - 45 minut dle zájmu občanů. Očkování bude jednorázovou vakcínou od firmy Johnson, která je vhodná pro osoby starší 18 ti let a dvoudávkovou vakcínou Pfizer, která je vhodná pro osoby starší 12 let. Přineste si s sebou očkovací průkaz a průkaz pojištěnce - u osob cizí národnosti je nutný i pas.

Hledá se pštros
Prosíme občany, kteří zahlédli volně se pohybujícího pštrosa, aby na podatelnu městyse podali informaci o jeho výskytu.

Rozhlasové hlášení 11.-12.8. - Očkování pro neregistrované, Strážský jarmark

OČKOVÁNÍ PRO NEREGISTROVANÉ

Prosíme občany, kteří mají zájem o očkování proti nemoci Covid 19 a nejsou registrováni, aby se osobně nebo telefonicky (tel. 374 780 991) nahlásili do pátku 13. srpna do 8 hodin na Úřadu městyse Stráž u p. Timurové. V případě dostatečného zájmu občanů bude během příštího týdne naší obcí projíždět mobilní očkovací tým. Termín očkování bude upřesněn.

Strážský jarmark
Oznamujeme občanům, že na pravidelném strážském jarmarku, konaném každou sobotu od 7 do 9 hod. bude tentokrát v nabídce med, zelenina, něco sladkého a nově levandule a levandulové výrobky.

Rozhlasové hlášení 4.-6.8. - Strážské slavnosti, Prodej meruněk

Strážské slavnosti
Městys Stráž Vás zve na Strážské letní slavnosti, které se budou konat v sobotu 7. srpna ve Strážském parku u Drůbežáku. Od 13. hod. zahraje Ledecká dudácká muzika, nebude chybět Bublinová show, ukázka parkuru, vystoupení malých hasičů, vystoupení Plzeňských ritířů a od 20 hod. zahaje Septic People a Lucie Revival. Po celou dobu bude možnost občerstvení a pouťových atrakcí. Všichni jste srdečně zvání.

Strážský jarmark
Oznamujeme občanům, že STRÁŽSKÝ JARMARK se koná každou sobotu od 7.00 do 9.00 hod. u kostela sv. Václava ve Stráži. Prodej bude probíhat i tuto sobotu 7. srpna.

Prodej meruněk
Oznamujeme občanům že ve Strážské kavárně, v budově bývalé fary, probíhá každý den až do 5 srpna od 12 do 20 hod.  prodej meruněk  z Moravy - oblast velké Pavlovice. Cena za kilogram je 85 korun.

 

STRÁŽ A PŘILEHLÉ OBCE
Anketa
PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE
PRO TURISTY
Na kole i pěšky

Na kole i pěšky - QR kód
SPOLKY A SDRUŽENÍ
Odkazy