04.07.2022

Rozhlasová hlášení

Rozhlasové hlášení 29.6-1.7.2022 - Strážský běh, Sportovní dětský den

Strážský běh
Všichni malí i velcí sportovci jsou zvání na Strážský běh, který se uskuteční v sobotu 2. července ve strážském parku u Drůbežáku. Start jednotlivých kategorií je od 10 hodin. Startovné je pro děti zdarma a pro dospělé 150 Kč. . Bližší informace naleznete v "propozicích běhu", které jsou zveřejněny na webových stránkách městyse.

Sportovní dětský den
Strážský spolek Sluníčka zve všechny děti na Sportovní dětský den, který se koná v sobotu 2. července od 14 hodin v kempu u Dřeváku na Sycheráku. 

Rozhlasové hlášení 22.-24.6.2022 - Varhanní hudba, Bernartická pouť

Bernartická pouť
Kulturní spolek Bernarticka všechny srdečně zve na Bernartickou pouť s bohatým programem jak pro děti, tak dospělé, která se koná od pátku 24. do soboty 25. června. Mezi hlavní body programu patří páteční koncert kapel Toxic Paradise, Septic People, V3Ska a Rambanbám, sobotní Chodovarka, Dogdancing, malé gymnastky a malí hasiči, traktoriáda, Divadlo Cesta kolem světa, Katapult Revival a večerní zábava se skupinou Robert Jíša Bend. Všichni jste srdečně zváni.

Varhanní hudba
V sobotu 25. června od 16 hodin jste srdečně zváni k poslechu varhanní hudby do kostela sv. Václava ve Stráži. Na varhany hraje Ludmila Prchalová. Vstupné je dobrovolné.

Rozhlasové hlášení 20.6.2022 - 28. ZM Stráž, Výstava obrazů

28. jednání ZM Stráž
Starosta městyse Stráž Vás všechny zve na 28. veřejné jednání ZM Stráž, které se koná dnes 20. června od 17.00 hod. v kanceláři starosty městyse Stráž. Program jednání je zveřejněn na úřední desce městyse

Rozhlasové hlášení 15.-17.6.2022 - Zpívaná, Výstava obrazů, Mědvědí stezka, Jízda Saši Kolowrata

Jízda Saši Kolowrata
Auto moto veteran club Český les zve všechny příznivce historických vozidel na XXII. ročník Jízdy Saši Kolowrata, který se koná v sobotu 18 června. Historická vozidla budou Stráží projíždět v čase od 12.30 do 13.20 hod. 

Bezkontaktní hra
Strážský spolek Stonožky zve všechny děti na bezkontaktní hru MEDVĚDÍ STEZKA. Hra bude probíhat od 20. do 24. června a start je od budovy městyse Stráž. Truhla s cenami bude připravena v cíli každý den od 8:00 do 17: hod. 

Zpívaná
Klub Pekárna Vás všechny srdečně zve na Zpívanou s Kájou a Pepou, která se bude konat v sobotu 18. června od 20 hodin. 

Něco nade mnou je ...
Základní škola ve Stráži Vás všechny srdečně zve na výstavu art brutových obrazů Martinky Květové ze Stráže. Obrazy si můžete prohlédnout ve vstupní hale ZŠ až do konce školního roku a to každý všední den od 8 do 15 hodin . 

Rozhlasové hlášení 8.-10.3.2022 - Model Air Show Nový Dvůr

LMK Drápalík Vás zve na 16. ročník Model Air Show který se koná v sobotu 11. června na letišti na Novém Dvoře u Boru. Trénink začíná v 10:00 hodin a hlavní program ve 13:00 hodin. K vidění budou modely RC maket letadel, vlekání větroňů, 3D akrobacie a další modely. Občerstvení je zajištěno, pro děti budou připraveny atrakce včetně limonády zdarma a večer se můžete těšit na živou hudbu. Všichni jste zváni.

STRÁŽ A PŘILEHLÉ OBCE
PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE
PRO TURISTY
Na kole i pěšky

Na kole i pěšky - QR kód
SPOLKY A SDRUŽENÍ
Odkazy