17.10.2021

Rozhlasové hlášení 11.-12.8. - Očkování pro neregistrované, Strážský jarmark

OČKOVÁNÍ PRO NEREGISTROVANÉ

Prosíme občany, kteří mají zájem o očkování proti nemoci Covid 19 a nejsou registrováni, aby se osobně nebo telefonicky (tel. 374 780 991) nahlásili do pátku 13. srpna do 8 hodin na Úřadu městyse Stráž u p. Timurové. V případě dostatečného zájmu občanů bude během příštího týdne naší obcí projíždět mobilní očkovací tým. Termín očkování bude upřesněn.

Strážský jarmark
Oznamujeme občanům, že na pravidelném strážském jarmarku, konaném každou sobotu od 7 do 9 hod. bude tentokrát v nabídce med, zelenina, něco sladkého a nově levandule a levandulové výrobky.

STRÁŽ A PŘILEHLÉ OBCE
Anketa
PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE
PRO TURISTY
Na kole i pěšky

Na kole i pěšky - QR kód
SPOLKY A SDRUŽENÍ
Odkazy